Dnia 17.06.2021 –  maluszki wyruszyły na swoją pierwszą wycieczkę. Celem podróży było Centrum Zabaw „Happy Park” w Stróżewku.

Przedszkolaki przed wyjazdem zostały zapoznane z zasadami bezpieczeństwa i zachowania się podczas pobytu w centrum zabaw i przestrzegania ich, aby zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo.

Bardzo zorganizowane i pełne zaciekawienia wygodnie zajęły miejsca w busie. Po dojechaniu na miejsce, udaliśmy się do szatni, a następnie ruszyliśmy na „plac boju” pełen zabawek i atrakcji. Niezwykłą frajdą okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu rur, przejść, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami. Wysoka zjeżdżalnia znajdowała się na samym szczycie konstrukcji i nie brakowało dzielnych i odważnych, aby ją pokonać. Przedszkolaki z wielką chęcią znajdowały sobie zajęcie korzystając także z mini pojazdów, dmuchanych skakańców, armatek na piłeczki, elektronicznych samochodów, koników oraz maczug i automatów. Każdy kto poczuł zmęczenie mógł skorzystać z zacisznego kącika malucha, w którym można było odpocząć.

Podczas pobytu aktywnie i zdrowo spożytkowaliśmy pokłady energii, ćwiczyliśmy umiejętności manualne, koordynację wzrokowo-ruchową, doznaliśmy wielu wrażeń sensorycznych i bogatsi o nowe doświadczenia zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi wróciliśmy do przedszkola.