Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych, 8 marca odbyła się uroczystość z tej okazji. Radosna atmosfera panowała już od samego rana. W tym szczególnym dniu wszystkie kobietki otrzymały serdeczne życzenia i upominki.

Chłopcy  starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym. 

Dzieci wspólnie wzięły udział w zabawach. Wysłuchały piosenki pt. „Dzień Kobiet”, a następnie chłopcy mieli zadanie do wykonania  – zbieranie kwiatów dla dziewczynek. Potem każda dziewczynka wzięła udział w zabawie „Ciepło- zimno”, podczas, której odszukała swój  kwiatek. W czasie spotkania dzieci utrwalały wiedzę na temat zawodów , które  najczęściej wykonywane są przez kobiety.

Zabawy w Dniu Kobiet to doskonała okazja kształtowania nawyków u dzieci  obdarowywania upominkami swoich najbliższych.

Każda dziewczynka  otrzymała emblemat w kształcie kwiatka oraz życzenia od chłopców.