Dla Rodzica

Miejskie Przedszkole 25 Płock 
Tel.
24 367 52 51‎,  24 367 52 52

Szanowni Rodzice

  • Prosimy, aby osoby przyprowadzające i odbierające dzieci zachowywały wymagany reżim sanitarny (zakrycie ust i nosa, rękawiczki lub dezynfekcja rąk płynem dostępnym przy wejściu na teren przedszkola) oraz dystans społeczny 1,5 m.
  • W celu zapewnienia bezpiecznego pobytu w szatni dzieci i rodziców (ograniczenie ilości osób do 15). W nielicznych sytuacjach nagromadzenia się zbyt dużej ilości osób, pracownicy obsługi będą prosili Państwa o cierpliwe poczekanie przed budynkiem.
  • Dziecko z jednym rodzicem wejdzie do szatni, a następnie zostanie zaprowadzone przez upoważnionego pracownika obsługi do swojej sali zajęć.
  • W wyjątkowych sytuacjach (stres adaptacyjny nowych dzieci, płacz, trudności z rozstaniem się z rodzicem) dopuszcza się możliwość odprowadzenia dziecka do sali zajęć

 

 
  •