Dla Rodzica

Tel.
24 367 52 51‎,  24 367 52 52

Szanowni Rodzice

Od 1 września 2020 r. rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/2021 w naszym przedszkolu, w sposób tradycyjny.

Szczególnie miło będzie Nam powitać dzieci z rodzicami, które po raz pierwszy przekroczą progi naszej placówki.

Zapraszamy wszystkie przedszkolaki do wspólnej zabawy i nauki.

• Prosimy, aby osoby przyprowadzające i odbierające dzieci zachowywały wymagany reżim sanitarny (zakrycie ust i nosa, rękawiczki lub dezynfekcja rąk płynem dostępnym przy wejściu na teren przedszkola) oraz dystans społeczny 1,5 m.
  • W celu zapewnienia bezpiecznego pobytu w szatni dzieci i rodziców (ograniczenie ilości osób do 15) prosimy, aby w pierwszych dniach przyprowadzania dziecka do przedszkola przybyć kilka minut wcześniej. W nielicznych sytuacjach nagromadzenia się zbyt dużej ilości osób, pracownicy obsługi będą prosili Państwa o cierpliwe poczekanie przed budynkiem.
  • Dziecko z jednym rodzicem wejdzie do szatni, a następnie zostanie zaprowadzone przez upoważnionego pracownika obsługi do swojej sali zajęć.
  • RODZIC NIE WCHODZI NA PIĘTRA BUDYNKU. NIE ZAPROWADZA I NIE ODBIERA DZIECKA Z SALI – ROBI TO UPOWAŻNIONY PRACOWNIK PRZEDSZKOLA.
  • W wyjątkowych sytuacjach (stres adaptacyjny nowych dzieci, płacz, trudności z rozstaniem się z rodzicem) dopuszcza się możliwość odprowadzenia dziecka do sali zajęć.
  • Pierwszego dnia wystarczy, że dzieci przyniosą kapcie i ubranka na zmianę do pozostawienia w szatni, a 3 - latki pidżamki w podpisanym worku.
  • W pierwszym tygodniu września pracownicy administracji będą dyżurować w szatni w celu przekazania Państwu do wypełnienia kompletu dokumentów (Oświadczenie – opłaty za przedszkole, Zgoda na wykorzystanie wizerunku dziecka, Upoważnienie do odbioru dziecka – prosimy o zabranie ze sobą notatek z danymi osobowymi osób upoważnionych do odbioru, w tym seria i numer dowodu osobistego oraz numer telefonu itp.). Prosimy o zabranie swojego długopisu. Dokumenty należy wypełnić na miejscu, bez zabierania do domu.
  • Wszelkie informacje dotyczące funkcjonowania przedszkola otrzymają Państwo podczas zebrań grupowych, które odbędą się w następujących terminach:
  • Grupa I (2,5 - 3 latki) „Żółwiki” – 02.09.2020 r. (środa),        godz. 16:00I piętro, sala 3 – latków.
  • Grupa II  (4 – latki) „Króliczki” – 02.09.2020 r. (środa),         godz. 16:45II piętro, sala 6 – latków.
  • Grupa III  (5 – latki) „Pszczółki” – 03.09.2020 r. (czwartek), godz. 16:00I piętro, sala 3 – latków.
  • Grupa IV  (6 – latki) „Dinusie” – 03.09.2020 r. (czwartek),    godz. 16:30II piętro, sala 6 – latków.

Zapewniamy, że wszyscy pracownicy przedszkola dołożą wszelkich starań, aby pierwsze dni w przedszkolu były dla dzieci i rodziców bezpieczne i pełne miłych wrażeń.

Informacje dla rodziców o kampanii #przytuldziecko