W dniu 23 listopada 2021 r. przedszkolaki uczestniczyły w Kids Magic Show w wykonaniu iluzjonisty  Łukasza Rybałta. Nasz gość miał zaczarowany kuferek z różnymi magicznymi rekwizytami z wykorzystaniem, których zapraszał przedszkolaki do wspólnej zabawy.

Spotkanie miało charakter interaktywny, dzieci aktywnie uczestniczyły w pokazie „czarując” razem z iluzjonistą. Przedszkolaki razem z magikiem wyczarowały magiczne ołówki, zaczarowane koła, znikające supły, magiczne mleko, kartę do gry, magiczną chusteczkę, sztuczki z układanką kart do gry. Była także zaczarowana bransoletka, magiczne kubeczki, nawet znikający ogień. Na zakończenie dzieci pozowały do wspólnego zdjęcia z czarodziejskim kapeluszem.

Dla  przedszkolaków była to niezwykle inspirująca zabawa pełna tajemnej magii. 

Impreza przebiegała zgodnie z reżimem sanitarnym.