W dniu 13 grudnia 2021 r. zostały ogłoszone wyniki konkursu Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej na lokalną kampanię edukacyjno – informacyjną. W konkursie wzięły udział 2 grupy dzieci z naszego przedszkola: 4-5 latki i 5- 6 latki.

Celem konkursu było dostarczenie dzieciom praktycznej wiedzy na temat smogu , niskiej emisji i ochrony powietrza.

Komisja konkursowa dokonała oceny i wyłoniła 12 laureatów i 6 wyróżnionych. Nasze przedszkole znalazło się w grupie laureatów. Nagrody w konkursie zostały sfinansowane ze środków Miasta Płock.

Jako nagrodę otrzymaliśmy profesjonalny oczyszczacz powietrza, który jest sprzętem bardzo pomocnym w salach przedszkolnych, szczególnie w czasie epidemii i związanego z nią reżimu sanitarnego.