Rada Rodziców

W skład Rady Rodziców wchodzą cztery osoby reprezentujące poszczególne grupy przedszkolne: Przewodniczący, Zastępca, Sekretarz i jeden Członek.

Skład Rady Rodziców wybierany jest w wyborach tajnych zgodnie z przepisami prawa.

Zostań sponsorem

W naszej placówce staramy się oferować jak najbogatszą ofertę programową dla dzieci do nas uczęszczających. Wymaga to nie tylko dużego zaangażowania i czasu, ale także środków finansowych. Wszystkie uzyskane przez nas środki finansowe przeznaczamy na cele statutowe.

Jesteśmy otwarci na współpracę w różnym zakresie sponsorowania:

• całkowite lub częściowe finansowanie organizowanych imprez, wyjazdów, wycieczek, zajęć;
  • dostarczanie usług (np. przewozowych, remontowych, krawieckich);
  • doposażanie przedszkola (np. zabawki, pomoce dydaktyczne);
  • organizację spotkań, pogadanek, warsztatów, występów,
  • wszelkie inne atrakcyjne propozycje.

Ponadto możemy zaoferować zamieszczenie informacji o sponsorze i jego ofercie a także reklamy:

• na naszej stronie internetowej,
  • na tablicach ogłoszeniowych w budynku przedszkola

Podziękowania dla naszych sponsorów

Dziękujemy:

• Pani Żanecie Piwowarskiej – Muchor za podarowanie pakietu maseczek ochronnych dla grupy 6 – latków, dzięki którym dzieci mogą w pełni korzystać z wiosennych spacerów na świeżym powietrzu w panującym reżimie sanitarnym.
  • Pani  Marcie Otwinowskiej za dofinansowanie opłaty za wynajęcie autokaru na wycieczkę do  „Krainy św. Mikołaja” w Kołacinku dla grupy 5 – latków.
  • Pani  Marcie Otwinowskiej za przekazanie całorocznego karnetu wstępu do ZOO dla grupy 5 – latków.
  • Pani Jadwidze Łabińskiej – Przewodniczącej Rady Osiedla Stare Miasto  za wieloletnią pomoc finansową w organizacji międzyprzedszkolnego konkursu literackiego „ Książka moim przyjacielem jest”.