Dnia 19.09.2022-  przedszkolaki wyruszyły na wycieczkę autobusem miejskim co Centrum zabaw w Galerii Mazovia. 

Dzieci przed wyjazdem zostały zapoznane z zasadami bezpieczeństwa i  zachowania się podczas jazdy autobusem i pobytu w centrum zabaw i przestrzegania ich, aby zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo.

Po dojechaniu na miejsce, udaliśmy się do szatni, a następnie ruszyliśmy na „plac boju” pełen zabawek i atrakcji. Niezwykłą frajdą okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu rur, przejść, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami. Wysoka zjeżdżalnia znajdowała się na samym szczycie konstrukcji i nie brakowało dzielnych i odważnych, aby ją pokonać. Przedszkolaki z wielką chęcią i radością znajdowały sobie zajęcie korzystając także z pomieszczeń, w których odbywały się zajęcia kulinarne, urodzinowe, eksperymentalne. Aktywnie uczestniczyły we wspinaczce wysokościowej rywalizując ze sobą.

Podczas pobytu aktywnie i zdrowo spożytkowaliśmy pokłady energii, ćwiczyliśmy umiejętności manualne, koordynację wzrokowo-ruchową, doznaliśmy wielu wrażeń sensorycznych i bogatsi o nowe doświadczenia zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi wróciliśmy do przedszkola.

Dziękujemy bardzo Pani Joannie – mamie Kuby D. za zorganizowanie naszego wyjścia, aktywnie spędzony czas oraz wiele godzin super atrakcji.