To jedna z ważniejszych dat.

Damy Wam tyle całusów, ile macie lat.

Złożymy tyle życzeń, ile płatków kwiaty mają.

By zapewnić ze szczerością,

że wnuczęta Was kochają  !!!

21, 22. 01 – to dni, w których nasi Dziadkowie mają swoje święto. To wyjątkowi członkowie rodziny, którzy zajmują szczególne miejsce  w serduszku małego dziecka i są bardzo ważnymi osobami w jego życiu. Babcia i Dziadek to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają, wnuczęta są dla nich radością życia.

Sytuacja epidemiologiczna sprawiła, że nie możemy jak zawsze zaprosić Dziadków do przedszkola, ale przedszkolaki przygotowały piosenki, wierszyki  i taniec, które to mogły zaprezentować dziadkom po powrocie do domu, aby chociaż w taki sposób umilić Dziadkom ich świąteczny dzień.  Przedszkolaki razem z paniami wykonały drobne  upominki, które zabrały  do domu i przekazali swoim Kochanym Dziadkom.