To jedna z ważniejszych dat.

Damy Wam tyle całusów, ile macie lat.

Złożymy tyle życzeń, ile płatków kwiaty mają.

By zapewnić ze szczerością,

że wnuczęta Was kochają  !!!

21, 22. 01 – to dni, w których nasi Dziadkowie mają swoje święto. To wyjątkowi członkowie rodziny, którzy zajmują szczególne miejsce  w serduszku małego dziecka i są bardzo ważnymi osobami w jego życiu. Babcia i Dziadek to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają, wnuczęta są dla nich radością życia.

20 stycznia nasze przedszkolaki gościły swoje Babcie i Dziadków na uroczystości z tej okazji. Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi Przedszkola. Licznie przybyli goście, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi recytując wiersze, śpiewając piosenki oraz zaprezentowały dwa tańce. Następnie wnuczęta zaprosiły starszych członków rodziny do wspólnej zabawy przy muzyce oraz tańca. Przedszkolaki razem z paniami wykonały drobne  upominki, którymi  obdarowali przybyłych gości i zaprosiły na słodki poczęstunek.

To były naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.