„W dniu waszego święta z całego serca dziękujemy, że jesteście

i życzymy Wam zdrowia , szczęścia, pomyślności

i samych powodów do radości.”

21 stycznia i 22 stycznia to dni, kiedy szczególnie ciepło myślimy o swoich Dziadkach. To świetna okazja, aby złożyć życzenia naszym ukochanym dziadkom, a także pokazać  im, jak bardzo ich kochamy i jak ważne miejsce zajmują w naszym życiu.

Sytuacja epidemiologiczna sprawiła, że nie możemy zaprosić  Babci i Dziadka do naszego przedszkola, ale  przygotowaliśmy wiersze i piosenki, które  przekażemy naszym Babciom i Dziadkom osobiście lub telefonicznie.

„Kochana Babciu ! Kochany Dziadku!

Z Tobą w domu, bez względu na pogodę zawsze jest fajnie.

Wspierasz , uczysz i pokazujesz, jak w miłości żyć .

Dzisiaj za wszystko dziękujemy i piękne kwiatki i serduszka Wam podarujemy”