„Chociaż skromne moje słowa

Ale z serca płyną.

Kocham najwięcej na świecie

Mamusie jedyną.

Kocham Cię tatusiu

Jak nikogo w świecie

Wierz mi bo nigdy nie kłamie

Twoje małe dziecię.”

W dniu 26.05.2021 w Przedszkolu obchodziliśmy Dzień Mamy. Dzień Mamy i Taty jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku, pełnym miłych życzeń i kwiatów, będących wyrazem miłości i szacunku dla rodziców, dlatego dzieci z naszego przedszkola z tej okazji przygotowały miłą niespodziankę w formie nagrania. Od najmłodszych lat uczymy takich wartości jak: szacunek, miłość, przywiązanie. Dzisiaj sale przedszkolne stały się scenami, na których dzieci wcielając się w rolę małych aktorów zaprezentowały dla swoich najukochańszych Mam i Tatusiów  piosenki i wiersze, które rodzice mogli obejrzeć on- line. Jeszcze życzymy wszystkim mamusiom, tatusiom dużo zdrowia, szczęścia i zadowolenia ze swoich dzieci.