,,Święty Mikołaj do nas przychodzi,

dużo prezentów dzieciom przynosi.

W buciki wszystko zwinnie upycha

i jak czarodziej w pośpiechu znika”.

6 grudnia 2021 roku, przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola Nr 25 od samego rana nasłuchiwały charakterystycznego dźwięku dzwoneczka corocznego gościa. Wiedziały bowiem, że i w tym roku Święty Mikołaj nie zapomni o naszym przedszkolu z wiadomych powodów (najgrzeczniejsze dzieci na całym świecie).

Święty Mikołaj dotarł na czas. Swoje wejście jak na Mikołaja przystało rozpoczął niezawodnym Ho, Ho, Ho!

Wszyscy przywitaliśmy naszego gościa bardzo gorąco i zaprosiliśmy do wspólnej zabawy, która zakończyła się wręczeniem oczekiwanych prezentów oraz pamiątkowymi zdjęciami.

Prezenty mikołajkowe zostały ufundowane przez Prezydenta Miasta Płocka Andrzeja Nowakowskiego, który za pomocą łącza internetowego złożył przedszkolakom życzenia z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.