W dniu 14 kwietnia 2022r. odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego dla dzieci i rodziców pod tytułem „Wiosna wokół nas” zorganizowanego przez nasze przedszkole.

Celem konkursu było rozbudzanie zainteresowań przyrodą, jej bogactwem i pięknem, rozwijanie twórczej wyobraźni dziecka i wzmocnienie więzi rodzinnych poprzez wspólne tworzenie i komponowanie wiosennych prac.

Zgłoszono 16 prac plastycznych :

– z Grupy I 3 – 4 latków – 3 prace (Kornelia K., Idalia K., Ksawery Sz.)

– z Grupy II 4 – 5 latków – 3 prace (Kuba W., Lena O., Leon M.)

– z Grupy III 5 – 6 latków – 11 prac (Olek A., Agatka S., Maja Ż, Dorotka K.,  Ola O., Franek B., Emil Ł., Pola D., Kaja D., Iga U., Kaja S.)

Prace charakteryzowały się różnorodnością technik oraz wykorzystaniem ciekawych materiałów plastycznych.

W drodze głosowania wytypowaliśmy kilka prac, ale tak naprawdę wygrali wszyscy !!!

Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały nagrody książkowe ufundowane przez Radę Mieszkańców Osiedla Stare miasto.

Dziękujemy rodzicom oraz dzieciom i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach plastycznych.