„Być starszym to marzenie dzieci ,
a przecież czas tak szybko leci,
mija godzina za godziną
nim się spostrzegłeś rok szkolny upłynął” ( J. Brzechwa)

W dniu 15 czerwca 2021 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w grupie dzieci 6 – letnich, które po wakacjach rozpoczną naukę w szkole. Obecnie trwający stan epidemii uniemożliwił nam świętowanie wspólnie z rodzicami.
Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor, która powitała dzieci. Następnie przedszkolaki zaprezentowały krótki program artystyczny, prezentując umiejętności jakie zdobyły w podczas nauki w przedszkolu. Po występie nastąpiło uroczyste wręczenie dyplomów ukończenia przedszkola oraz ilustrowanych słowników ortograficznych z dedykacjami.
Pani Dyrektor, Pani Joasia i Pani Renatka życzyły dzieciom wspaniałych wakacji i samych sukcesów w szkole, bo to czego nauczyły się w przedszkolu to pierwszy bagaż doświadczeń na całe życie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w Galerii.