„Wśród nocnej ciszy głos się rozchodzi
Wstańcie pasterze Bóg się wam rodzi
Czym prędzej się wybierajcie do Betlejem pośpieszajcie
Przywitać Pana, przywitać Pana”

Uroczystość Jasełek organizowanych w naszym przedszkolu  to wyjątkowy i magiczny czas, pełen radości i rodzinnych spotkań. O tę świąteczną atmosferę zadbały w tym roku dzieci z grupy , Pszczółki’’, które przedstawiły Jasełka dla swoich rodziców w dniu  19 grudnia .
Podczas występu przedszkolaki przedstawiły swoją opowieść o narodzinach Jezusa, oprawioną wieloma tradycyjnymi kolędami i pastorałkami. Piękna scenografia nawiązująca do Betlejem oraz stroje przedszkolaków były idealnym dopełnieniem całego przedstawienia. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali wyznaczone im role.
Występy artystyczne to nie wszystko co czekało na dzieci i publiczność podczas uroczystości w przedszkolu. Po części artystycznej rodzice wzięli udział we wspólnej Wigilii, która pozwoliła wszystkim poczuć atmosferę zbliżających się Świąt, pełną ciepła, radości i bliskości. Na koniec spotkania każde dziecko otrzymało gwiazdkowy prezent od Mikołaja ufundowany przez Rodziców.